Rebecca Loos nostalgji për David Beckham

0

U desh të kalonin 10 vite që supermodelja Rebecca Loos të zbulonte marrëdhëniet intime me yllin anglez, David Beckham. Edhe pse revista britanike “News of the World” e kishte zbuluar një gjë të tillë në vitin 2004, moderatorja hollandeze ka reaguar dje mbi atë ngjarje.

“Në atë kohë Beckham ishte në lidhje me Victorian dhe gruaja e tij nuk ndihej mirë në Madrid. Para 10 vitesh nuk kam pasur logjikën e sotme, prandaj dhe disa çështje u komplikuan. Me Beckhamin kam pasur relata shumë të mira, por isha e re dhe e panjohur mirë me botën. Nëse do të më kishte ndodhur sot ajo gjë, ngjarjet mund të kishin rrjedhur ndryshe. Ai u martua me Victorian, ndërsa unë mbeta shtatzënë me ish të dashurin tim”, dëshmon Rebecca Loos.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here