Ramush Haradinaj merr titullin “Qytetar Nderi” i Shëngjinit

0

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj është shpallur sot “Qytetar Nderi” i Shëngjinit nga kryetari i komunës  z.Salvador Kacaj.

Haradinaj është shprehur se e cilëson një nder që i është bërë nga komuna e Shengjinit.

Haradinaj pasi falenderoi komunën për nderin që i behej, shtoi: “Kryetari juaj është dhe ‘qytetar nderi’ i Gjakovës”.

/Ariana Saraçi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here