Prishtinë, përleshje me thika

0

Prishtinë- Disa të rinjë janë përleshur mbrëmjen e djeshme në rrugën “Blendi” ku kanë mbetur të lënduar dy persona si pasojë e goditjeve me mjete të forta dhe thikë.

Të lënduarit janë dërguar menjëherë në spitalin QKUK për të marrë ndihmë mjeksore. Sipas policisë dy të dyshuarit dhe dy personat e lënduar janë dërguar në Stacionin Policor, por më pas me urdhër të Prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

/Enkeleda Cami/

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here