Presidenca hap aplikimet për Guvernatorin e ri të BSH

0

Presidenca hap garën për zgjedhjen e Guvernatorit e ri të Bankës se Shqipërisë, ku fton të gjithë shtetasit shqiptarë dhe ato të diasporës të aplikojnë.

Pak ditë më parë e njëjta ftesë është bërë edhe nga Kreu i qeverisë, Edi Rama, por ky i fundit wshtw përqëndruar kryesisht tek shtetasit, të cilët punojnë në institucione ndërkombëtare.

Gjithashtu presidenca bën me dije se ka një faqe elektronike, në të cilën mund të aplikojnë të gjithë të interesuarit për këtë post

Presidenca

 

/Objektiv.al/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here