Policia e Tiranës: Emërohet Arben Hysenaj në postin e Erzen Breçanit

0

Hysni Burgaj, drejtori i Përgjithshëm i Policisë së cialis to buy uk Shtetit, ka emëruar sot si Zv/Drejtor të Policisë së Tiranës, z. Arben Hysenaj.

Arben cialis effetti collaterali Hysenaj do të zëvendësojë në këtë post, 36 hour cialis video z.Erzen Breçanin.

Ashtu siç ishte paralajmëruar edhe më parë ndryshimi i qeverisë solli lëvizje të reja në strukturat e policisë.

Mësohet se ky emërimim vjen pas marrjes së detyrës nga ana e Ministrit të ri të Brendshëm Sajmir Tahiri, i cili ka dhe tagrin ligjor për emërimet e zëvendës drejtorëve.

/Sonila Qazimi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here