Pogradec/ Policia parandalon vrasjen e të riut

0

Një i ri ka qenë shenjestra e një atentati me armë zjarri në Pogradec, por fatmirësisht ngjarja nuk ka përfunduar në tragjedi.

J. Muçollari ka qenë viktimë e një sulmi me armë zjarri dhe si pasojë ka mbetur i plagosur. I riu është shoqëruar me shpejtësi për në spitalin rajonal ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka arritur të indentifikojë autorin e sulmit E.F. Ai është ndaluar menjëherë nga uniformat blu, ndërsa mësohet se sulmi ka ndodhur për shkaqe të dobëta.

/Blerand Ismaili/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here