Pogradec, kërkohet nga policia 18-vjeçarja, vodhi para nga gjyshja

0

Gjyshja kallëzon në polici mbesën e saj pas dyshimit se i ka vjedhur një shumë parash.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Gështenjas të Pogradecit dhe e denoncuara është shtetasja 18-vjeçare me iniciale A.R.

Sipas policisë vjedhja ka ndodhur rreth orës 17:00 të ditës së djeshme, kur sipas denoncimit, e reja ka vjedhur një sasi prej 10 000 lekësh të reja nga dhoma e gjyshes.

Policia po kërkon vajzën e cila është larguar së bashku me shumën e lekëve.

/Romina Qama/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here