Pëson një aksident të dhunshëm, sa e qetë është kjo grua! (VIDEO)

0

Jeni mësuar me skenat kur një femër në timon, bën aksident dhe pastaj humb komplet kontrollin? Epo kjo nuk është nga ato. Videoja e mëposhtme po bën xhiron e botës në internet jo për shkak të aksidentit por nga ruajtja e qetësisë nga ana e shoferes. Ajo bën një aksident tepër të rrezikshëm, kur përballë kishte një makinë tjetër, megjithatë arrin të ruajë qetësinë pavarësisht përplasjes së dhunshme.
Megjithatë, duket se makina është duke ecur shumë shpejt në një terren me shi dhe rrugë të ngushtë duke qenë shumë e predispozuar për të rrëshkitur.

/Objektiv.al/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here