Peshkopi,plagosen dy vëllezër për konflikte prone

0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Peshkopi. Dy vëllezër janë plagosur me thikë nga një i tretë. Motivi i plagosjes duket se ka qënë një konflik për pronën.

Sherri ka ndodhur në mes të qytetit , ku në  debatim e sipër  25 vjecari ka plagosur rëndë dy vëllezërit, Agron dhe Shpëtim Kaçani.

Policia ka kapur autorin e krimit i indentifikuar si Çerçiz Bana.

/Adisa Sida/

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here