Peshkopi, plagosen dy vëllezër për konflikte prone

0

Dje në Peshkopi një 25-vjecari ka plagosur  me  mjete të forta dy vëllezërit për konflikte prone.

Sherri ndodhi në mes të qytetit ku kanë konfliktuar për pronësinë dhe 25-vjecari ka plagosur rëndë dy vëllezërit  Agron dhe Shpëtim Kacani

Policia ka kapur autotin e krimit Cerciz Bana dhe po punon për rrethanat e krimit të ndodhur.

/Adisa Sida/

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here