Persona të armatosur, tentojnë të grabisin një banesë

0

Grabitjet po shtohen ditë ditës, dhe sot në Tiranë është tentuar të grabitet një banesë në një zonë të Paskuqanit. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm, ku disa persona të armatosur janë përpjekur të futen në një banesë, por kanë dalë pa sukses sepse pasi kanë parë të zotin e shtëpisë ata janë larguar.

Grabitësit nuk kanë marrë asgjë dhe nuk ka persona të lënduar. Nga rapotimi i policisë dyshohen se kanë qenë katër persona të përfshirë, por policia po vazhdon hetimet e saja.

Policia ka ngritur një postbllok në asket kryesore, në mnëyrë që të kapin grabistësit.

/Redjon Shtylla/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here