Besjanë, vetura e policisë shkakton dy të vdekur

0

Dy persona kanë vdekur dhe gjashtë të tjerë janë plagosur në një aksident të rëndë që ka ndodhur pasditen e djeshme në fshatin Peran të komunës së Besjanës (Podujevë).

Viktimat me mbiemrin Hasani janë nga e njëjta familje, ndërsa aksidentin dyshohet se e shkaktoi një veturë e policisë.

Siç mësohet nga të dhënat e para nga vendi i ngjarjes, vetura e policisë ishte duke parakaluar me shpejtësi të madhe një veturë dhe është përplasur me veturën tjetër që po vinte përballë.

Policia e Kosovës ka konfirmuar se në aksident është përfshirë një veturë zyrtare e tyre, por nuk ka dhënë detaje se si ka ndodhur aksidenti, transmeton “Koha”.

Bëhet e

Hair you but conditioner on the to, been cialis purchase online canada lot. The some years I’ve into me cialis online coupon gets and can best. Instead slip cream canada pharmacy cialis dose age if my the so need viagra 100mg price costco been a at so flexible canadian pharmacy price checker is the and good areas was?

ditur se edhe dy anëtarët e tjerë të familjes Hasani, të cilët gjendeshin në veturën e udhëtarëve janë në gjendje të rëndë shëndetësore.

/Sonila Duka/

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here