Për kë votoi De Biassi dhe Cana?

0

Përfundimi i ceremonisë së Topit të Artë, ku fitues u shpall për të dytin vit radhazi Kristiano Ronaldo, zbuloi edhe listat e votave të kapitenëve dhe të kombëtareve.

Në listën e publikuar dolën edhe votat e kapitenit të kombëtares shqiptare Lorik Cana dhe trajnerit Gianni de Biassi.

Kapiteni Cana ka votuar Ronaldon në vendin e parë me 5 pikë, Robbenin në vendin e dytë me 3 pikë, ndërsa Mullerin me një pikë.

Edhe De Biassi votoi Ronaldon në vendin e parë me 5, Lahmin me 3 pikë dhe Robbenin me 1 pikë.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here