Partia Socialiste hap fushatën në Tiranë

0

Partia Socialiste prezanton kandidatët për deputetë në qarkun e Tiranës me një miting të zhvilluar në Pallatin e Sportit “Asllan Rusi”.

Disa minuta më parë Rama u shpreh ne Twitter se “Sot në 18.00 në Pallatin e Sportit ‘Asllan Rusi’, prezantojmë superskuadrën e ‘Rilindjes’ për Tiranën. Me shumë kënaqësi ftoj të gjithë ndër ju që e keni mundësinë të na bashkoheni, të vini dhe të ndajmë bashkë çastet e bukura të një momenti si ky. Kjo fushatë për ne s’është vetëm betejë po edhe festë”, përfundon z. Rama.

/Nexhat Hoxha/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here