Papa në Shqipëri, Rama: Ja skena historike e 21 shtatorit

0

Kryeministri, Edi Rama ka publikuar fotot e skenës, ku Papa Françesku do të mbajë meshën e posaçme në vizitën që do të zhvillojë në Tiranë më 21 shtator.

Bashkangjitur në fotot e postuar në rrjetin social “facebook” dhe “twitter” Rama shkruan : “Skena e ngjarjes historike te 21 shtatorit, prej ku Papa Françesku do te jape meshen e posaçme dhe te shumepritur”

206622

 

/Objektiv.al/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here