Ngjarje e shëmtuar në Elbasan, djali plagos nënën

0

Një ngjarje e shëmtuar u shënua sot në qytetin e Elbasanit, ku një shtetas ka qëlluar me thikë nënë e tij pas një konflikti brenda familjes. Ngjarja ndodhi në lagjen “11 Nëntori”, ndërkohë që policia nuk jep ende identitetin e viktimës dhe autorit.

Gruaja është dërguar me urgjencë në spitalin e qytetit ku po merr ndihmën e nevojshme mjekësore.

/Objektiv.al/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here