Ndërron jetë, 24-vjecari Andi Maloku

0

Andi Maloku, ndërron jetë në spitalin e Traumës, një emër i njohur tashmë nga policia. 24-vjecari, nuk mundi tu rezistojë plagëve të marra në atentatin me armë zjarri, të premten e 1 Nëntorit në autostradën Durrës-Tiranë. Plumbat e kallashnikovit , qenë ata të cilët cuan edhe ne vdekjen e të riut Maloku. Njëri plumb në gjoks dhe tjetri në shtyllën kurrizore.

XH.Ç

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here