Murinjo super ofertë për Falkaon

0

Tranjnieri I Çelsit Zhoze Murinjo nuk është aspak I kënaqur me 3 sulmuesit e tij Torres, Demba Ba dhe Samuel Eto duke theksuar se nuk janë në nivelin e tyre të duhur.

Sipas të përditshmes “Daily Mirror” raportohet se “Special One” do të jëtë në tribunë për të ndjekur miqsoren e Kolumbisë me Belgjikën duke e ndihmuar të ndjekë më afër Radamel Falkaon të cilin e kërkon me ngulm tek Çelsi.

Duket qartë se Falkao është objektivi kryesor I bluve për merkaton e ardhshme dhe oferta pritet të kapë shifrën e 70 milionë eurove çka mund ta bindë sulmuesin të lërë Monakon.

/Dorjan Gjepali/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here