Modelja e cila argëtohet duke vjedhur një bankë

0

Një modele ruse e cila ndodhej në Rusinë Qëndrore ka grabitur një bankë. Ndihesha vetëm dhe qyteti po më mbyste.

Kështu është justifikuar një modele ruse, e cila është arrestuar teksa tentonte të grabiste e maskuar dhe e armatosur një bankë.

Modelja i ka thënë policisë se grabitjen e ka bërë vetëm për tu argëtuar, jo se kishte nevojë për para.

/Altin Tufa/

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here