Mirditë, vret bashkëshorten dhe plagos mbesën aksidentalisht

0

Një vrasje ka ndodhur në qytetin e Mirditës, pak minuta pas mesnatës. Viktima është Prena Marku 40 vjeç.

Vrasja mësohet të ketë ndodhur aksidentalisht nga bashkëshorti i saj Ndue Bisaku, 52 vjeç dhe nga pakujdesia plagosi mbesën , Rezarta Marku 18 vjeç.

Sipas policisë, nga gjendja e rënduar psikologjike autori i vrasjes ka tentuar të vetvritet me thikë .  Ndërkohë, autori i krimit ndodhet në spital në gjendje të rëndë shëndetësore.

Ndërsa policia po vazhdon hetimet e mëtejshme.

/Rabihana Halili/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here