Meta takon Arvizun

0

Kryetari i Kuvendit Ilir Meta zhvilloi sot një takim me ambasadorin e Shteteve http://cialis4dailyusedosage.com/ të Bashkuara në vendin tonë, Aleksandër Arvizu.

Mësohet se tema e diskutimit ishte rreth bashkëpunimit dhe perspektivës së mëtejshme mes Parlamentit shqiptar e ambasadës amerikane,si dhe për viagra substitute të forcuar marrëdhëniet canadian pharmacy network midis dy vendeve.


“E sigurova ambasadorin la pela vs cialis për vullnetin maksimal nga ana ime si Kryetar i Kuvendit dhe e maxhorancës parlamentare, për të garantuar maksimumin e hapsirës demokratike cialis4dailyusedosage për opozitën, për të vendosur një bashkëpunim afatgjatë në interes të forcimit të parlamentarizmit të vendit dhe përshpejtimit të reformave që kërkon integrimi europian”, u shpreh Meta. Kreu i Kuvendit shprehu besimin që PD do të kontribuojë për të pasuruar më tej kontributet në proceset integruese, duke qenë konstruktive dhe bashkëpunuese.

Nga ana e tij cialis for daily use ambasadori cialis4dailyusedosage.com Arvizu theksoi se në Parlament priten diskutime të shumta, por e rëndësishme është që ato të jenë efektive, në mënyrë që të mund të çojnë përpara interesin e vendit.

/Sonila Qazimi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here