Mesi bën punën, Barcelona ngec

0

Shkëlqimi i Lionel Messit nuk ishte i mjaftueshëm  për të marrë një fitore, kundrejt Valencias,

_103759147_mesget

Edhe pse Messi duke kombinuar  kalimet me Luis Suarez dhe duke gjuajtur nga 20 metra për të barazuar, në mintuën e 23,  Barelona nuk ia del dot të marrë më shumë se barazimin 1-1.

Kështu që gjendet në vendin e dytë, pas Sevillas qe kryeson dhe me pikë të barabarta me Atletikon e Madridit, dhe një pikë më shumë se Reali.

 

/objektiv.al/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here