Mehmet Kosova është milioner. Pasuri të patundshme për të

0

Ylli i serialit turk “Karadayi,” dhe i serialit më të ndjekur “Ezel”, aktori Kenan Imirzaliogllu, ka ditur si t’i shfrytëzojë paratë që i ka fituar përmes roleve në filma, e reklama.

Ai posedon patundshmëri në të cilat ka investuar vlera marramendëse parash.

Ndër pronat e tij më të vlefshme duket të jetë një hotel në Bodrum i cili kap vlerën prej 10 milionë eurosh.

Përveç patundshmërive ai posedon edhe shumën prej 30 milionë lirave apo 10.4 milionë euro para të gatshme.

/Dorjan Gjepali/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here