Mat, i jep fund jetës 31-vjeçari

0

Ilir Çela, 31 vjeç i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë më armë të tip kallashnikov. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Derjan të Matit dhe viktima ishte babai i një fëmije.

31 vjeçari është gjetur i pajetë nga fqinjët, pasi gruaja, fëmija 4 vjeç dhe babai i tij kishin udhëtuar për në Burrel.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po merret me zbulimin e shkaqeve të vetëvrasjes.

/Rovena Dupi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here