Makina përplas 75-vjeçaren tek Komuna Parisit

0

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në kryeqytet me pasojë plagosjen e një të moshuare.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur si Komuna e Parisit, ndërsa e moshuara Lutfie Leka, 75 vjeçe ka mbetur e plagosur nga përplasja e një makinë.

Policia ka bërë të ditur se 75-vjeçarja është dërguar në spital ku është nën kontrollin e mjekëve, ndërsa mësohet se ka marrë disa dëmtime të lehta në kokë dhe nuk ka probleme me shëndetin.

Shoferi i makinës është shoqëruar nga policia dhe marrë në pyetje në lidhje me këtë ngjarje.

 /Sonila Duka/

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here