Lushnjë, sekuestrohen 4.4 kg lëndë narkotike, ndalohet një 52-vjeçar

0

Policia e Lushnjës, ka sekuestruar 4.4 kg lëndë narkotike të dyshuar si kanabis dhe ka ndaluar  shtetasin Tomorr Barolli, 52 vjeç.

Burime nga policia e Lushnjës bëjnë me dije se 52-vjeçari Barolli  po e transportonte lëndën narkotike me biçikletë në momentin që u ndalua tek rrethrrotullimi jugor i qytetit. Gjithashtu është shpallur në kërkim dhe shtetasin Erind Petoli, i cili akuzohet për prodhim dhe shitje lëndësh narkotike.

/Erilda Sulika/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here