Lidhje e re në showbiz-in shqiptar ? Ja cilët janë personazhet e përfolur që po bëjnë bujë në mediat shqiptare

0

Këngëtarja Jonida Maliqi është ndër artistet më të pëlqyara shqiptare. Së fundmi  këngëtarja mori pjesë në kompeticionin  Eurovizion në të cilin na bëri krenar me performancën e saj.

Jonida Maliqi nuk ka fituar vëmëndjen e mediave vetëm për shkakun se ishte pjesë  e një  nga kompeticioneve më të mëdha si Eurovizioni por edhe për një  lidhje të re të mundshme në  jetën e saj private.

Revista “Anabel” shkruan se 3 vite pas divorcit me ish-partnerin prej 17 vitesh, Gent Prizreni, Jonida Maliqi është në një romancë me aktorin e humorit të “Al Pazar”, Romeo Veshaj.
Shkaku i thashethemeve  të  para nisën në gusht të një viti më parë, kur Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi shiheshin të postonin foto në ambiente të njëjta.

Madje zërat u shtuan kur Romeo publikoi një foto me një vajzë misterioze brune, për të cilën ndjekësit thanë se ishte Jonida.

P.Barjamllari

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here