Leonardo drejtori gjeneral i ardhshëm i Interit

0

Janë orë shumë të nxehta në frontin e shoqërisë në shtëpinë zikalter.  Massimomo Moratti është në kontakt të vazhdueshëem me njereëzit e tij të besuar për të kuptuar nëse ka garancitë e duhura për të pranuar propozimin e Erick Thohir.

Me ardhjen e indonezianit do të kthehet në Milano Leonardo, i cili sapo ka dhënë dorëheqjen nga PSG dhe do të mbulonte rolin e drejtorit gjeneral tek Inter.

Kjo nuk është gjithccka. Sicc raportohet nga “StudioSport” në Mediaset, braziliani mund të sjellë me vete nga Parisi dy goditje të nivelit të parë, Verrati, i cili është duke hasur probleme me rinovimin e kontratës dhe Lavezzi, i cili dëshiron të këtë një fanellë titullari duke patur parasysh që për një vit është Botërori në Brazil.

/Laugert Qosja/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here