Kylie Jenner shfaqet pa make-up

0

Kylie Jenner ikona e instagramit, Jenner fiton miliona dollarë me kompaninë e saj të produkteve kozmetike.

Për këtë arsye nuk është çudi fakti që Kylie shfaqet gjithmonë me make-up ne publik, por ka ditë që ajo ështe totalisht vetvetja dhe e lirshme.

21-vjeçarja u fotografua rrugëve të Los Angeles-it bashkë me artistin e makijazhit, Ariel Tejada, e veshur sportive dhe natyrale.

Ajo dukej krejt ndryshe nga ajo vajza e instagramit qe ne jemi mësuar të shohim, të gjithë janë habitur  nga pamja e saj .

Kujtojmë se Kylie Jenner është shpallur nga Forbes miliarderja më e re self-made e të gjitha kohërave.  Fale linjës së saj të make-up, Kylie Cosmetics, të lancuar në 2015, ajo është bërë një sipërmarrëse e zonja, me një pasuri rreth 1 miliard dollarëshe.

E.N

 

 

&

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here