Kylian Mbappe kapet mat me modelen franceze

0

Ylli i “PSG”-së Kylian Mbappe është një nga futbollistët më premtues të kombëtares së Francës. Mbappe përveç triumfit në fushën e blertë duket se ka triumfuar pët të fituar zemrën e Miss Francës për vitin 2017.

Bëhet fjalë për bukuroshen Alicia Aylies ku mediat franceze shprehen të sigurta se sulmuesi i “PSG”-së ka nisur një histori dashurie me të.

Bukuroshja franceze shpesh është fiksuar në stadiume duke ndjekur “yllin” e “PSG”-së, me të cilin frekuentohet, pa u rënë në sy medieve rozë, prej muajsh.

Edhe pse jo zyrtarisht, Mbappe dhe Aylies prej kohësh “flirtojnë” mes tyre.

A.Q

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here