Kukës,sulmohet me gurë autobusi i “Ylberi Tours”

0

KUKËS-Autobusi i kompanisë “Ylberi Tours”  është sulmuar ditën e sotme nga persona të paidentifikuar.Këta persona kanë qëlluar me gurë ndaj autobusit i cili po udhëtonte drejt Kosovës

Mësohet se shoferi i autobusit me inicialet F.B ishte  i vetëm dhe ka lajmëruar menjëherë policinë.

Nuk ka pasur viktima dhe të plagosur,vetëm dëme materiale.

/Rabihana Halili/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here