Kukës, vdekje misterioze e 10-vjeçarit

0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në një fshat të Kukësit të quajtur Shikaj.

Një djalë me inicialet E.I ka mbërritur i vdekur në spitalin rajonal të këtij qyteti, ndërsa dyshohet që vdekja mund të jetë shkaktuar nga një armë zjarri por ende nuk dihen rrethanat dhe autori i vrasjes.

Burimet policore konfirmojnë se fëmija është dërguar në spital nga prindërit e tij, ndërsa mjekë thanë se fëmija ka humbur jetën rrugës për në spital.

Hetimet e mëtejshme për zbardhjen e kësaj ngjarje vijojnë me marrjen në pyetje të famijarëve të të miturit.

/Erilda Sulika/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here