Kryeministri i përgjigjet qytetarëve e medias

0

Kryeministri Edi Rama do të realizojë sot në orën 12:00 një komunikim me qytetarët e media për t’iu përgjigjur pyetjeve që vijnë prej tyre. Rama do t’i përgjigjet pyetjeve që i kanë mbërritur përmes rrjetit social rreth çësgtjeve të ndryshme.

Njoftimi është bërë nga vetë kryeministri në datën 17 gusht në profiling e tij në Facebook duke krijuar një komuinikim të drejtëpërdrejtë e për të qenë i hapur ndaj të gjitha pyetjeve të drejtuara nga qytetarët e media.

“Të enjten 21 gusht 12.00 live TV dhe Tëitter&Facebook live konferencë shtypi nisni të çoni çdo pyetje që keni me hashtag #PyetKryeministrin”, shkruan Rama.

/Objektiv.al/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here