Korcë, vetëvaret 54-vjecari

0

Viktima 54-vjecare  i ka dhënë fund jetës së tij duke  u varur në pemë dje mbasdite në fshatin Zvarisht të Korcës.

Trupi i viktimës me iniciale H.SH është gjetur i varur në pemë dhe në xhepin e pantallonave  është gjetur një  letër lamtumire ku shkruhej se i ishte mërzitur jeta.

Pas gjetjes së trupit policia ka nisur hetimet për ngjarjen e ndodhur.

/Adisa Sida/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here