Rrëshqet makina në akull, një i vdekur dhe 3 të plagosur

0

Një person humb jetën dhe tre të tjerë janë plagosur në aksidentin e ndodhur paraditen e sotme në afërsi të kthesës së Kapshticës në Korçë.

Policia bën me dije se automjeti ka  rrëshqitur në akull duke dalë nga rruga. Nuk dihet ende identiteti i viktimës, ndërkohë që dy të plagosurit janë dërguar në spitalin e Korçës.

Ekspertët e policisë kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po merrem me zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

/Rovena Dupi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here