Korçë, arrestohet një grabitës makinash

0

Policia e Korçës arrestoi  mbrëmjen e të dielës një grabitës makinash, ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim.

Në këtë qytet të dielën janë regjistruar dy raste për grabitjesh, ku dy makinave u janë marrë gomat.

Policia ka arrestuar shtetasin Danjel Adili, 22-vjeç, si dhe ka shpallur në kërkim shtetasin Danjel Lamovo, 22-vjeç, që të dy banues në qytetin e Korçës.

 /Amela Shehi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here