Kavajë, furgoni përplaset me 2 automjete, dyshohet për 2 viktima

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasqiten e sotme në hyrje të Kavajës. Nga të dhënat paraprake mësohet se një furgon pasagjerësh është përplasur me një automjet tek rreth-rrotullimi në hyrje të qytetit. Dyshohet se nga aksidenti të ketë 2 viktima dhe disa të plagosur.

Ndërkaq, policia bën me dije se në aksident është përfshirë edhe një automjet i tretë. Ndërkohë, po punon për identifikimin e viktimave dhe të plagosurve nga aksidenti.

/Erilda Sulika/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here