Kamëz, plagoset me thikë 19-vjeçari

0

Sot paradite në kryeqytet në zonën Kamëz një  i ri  19-vjecar  Emir Hoxha  është plagosur  rëndë.

Mësohet se e ka plagosur një nga bashkëmoshatarët e tij pas një konflikti që kanë pasur për motive të dobëta.

Hoxha është dërguar menjëherë në spital ku i është dhënë ndihma e parë mjekësore dhe ndodhet jashtë rrezikut.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes së ndodhur.

/Adisa Sida/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here