Kakavijë sekuestrohen 1 kg kokainë

0

Sot policia kufitare e Kakavijës ka sekuestruar rreth 1 kg drogë me vlerë 40 mijë euro në një makinë tip” Benz” me targa Durrësi.

Policia në brëndësi të makinës gjendi lëndë narkotike  kokainë e pastër.

Dy personat qe ndodheshin në makinë janë arrestuar për lëndë narkotike dhe sipas hetimeve policia  tha se droga vinte nga Greqia dhe blerja është bërë në Fier.

/Adisa Sida/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here