Juve “blindon” Vidalin

0

Arturo Vidal dëshiron të vazhdojë aventurën e tij me skuadrën e Juventusit deri në vitin 2018. “Tuttosport” raporton se agjenti i lojtarit kilian, Fernando Felicevich, do të udhëtojë drejtë Italisë për të folur me drejtuesit e “Zonjës së Vjetër” për zgjatjen e kontratës, ku do të përfshihet edhe një rritje rroge.

Ndërkohë, që nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, mesfushori tjetër, Klaudio Makizio, i shpreh dashurinë Juventusit. “Do të qëndroj tek Juventusi dhe do të fitoj Champions”, thotë futbollisti i përfaqësueses italiane.

/Objektiv.al/

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here