Inter 1.5 milion euro për Matias Silvestre

0

Adriao Galliani ka folur dje për prishjen e marrëveshjes me Interin për Matias Silvestre. Administratori delegat i kuqezinjëve të Milanit ka pranuar se me zikaltërit nuk ka asnjë lloj marrëveshje dhe se ka akoma shumë distancë.

Sipas Sky Sport, Interi i ka kërkuar kuqezinjve 1.5 milion euro për huazimin e thjeshtë të tij, shumë kjo e cila është sa gjysma e vlerës së kartonit të tij (3 milion euro) .

Milani nuk ka pranuar dhe tashmë kuqezinjtë e Gallianit po përpiqen të marrin Granqvist në bashkpronësi nga Genoa për 2.5 million euro.

/Laugert Qosja/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here