Ibra operon hundën, tashmë “alla francez”

0

Sulmuesi i Paris SG, Zllatan Ibrahimoviç, duket se ka kryer një operacion plastik në hundë. Sulmuesi suedez me hundën “e re” i ka rënë në sy edhe fansave të tij gjatë ndeshjes së fundjavës përballë Olimpikut të Marsejës.

Duke parë fotot e kaluara dhe intervistat e mëparshme, hunda e  suedezit duket se ka ndryshuar shumë çka i ka dhënë atij formën “alla franceze”.

/Dorjan Gjepali/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here