Hiena të rrjeteve sociale! Reagon ashpër këngëtarja (FOTO LAJM)

0

 

 

Pas ngjarjes së ndodhur në lokalin në Ish Bllok të premten e shkuar, këngëtarja Elvana Gjata ka qenë më shumë se kurrë në qendër të vëmendejs.

Shkak kjo pasi në këtë ngjarje kriminale me një person të vrarë dhe dy të plagosur u përfshi dhe i dashuri i saj biznesmen.

363715

Gjithashtu në vendin e ngjarjes ndodhej dhe Elvana. Teksa sulmet ndaj saj nuk kanë sosur dhe vetë këngëtarja u largua nga Shqipëria, Albërie Hadërgjonaj I ka dalë në krah.

“Kjo është Elvana. Të tjerat janë vrer i “hijenave të rrjeteve sociale”, ka shkruar ajo në një postim në Instastory.

/Albeu.com/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here