Gjendet një sasi armësh,dyshohet se janë përdorur kundër policisë në Lazarat

0

Një sasi armësh e llojeve të ndryshme është gjetur mengjesin e ditës se sotmë në Gjirokastër.

Sipas të dhënave të para nga policia e Gjirokastrës armët janë gjetur buzë lumit Drino dhe sips policisë dyshohet se këto janë armë të përdorura kundër policisë gjatë aksionit në Lazarat.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po bën mbledhjen e arsenalit të armëve të gjetura dhe po merret me verifikimin e tyre dhe për të zbuluar se kush janë personat përgjegjës për këtë vepër.

/Ariana Saraci/

http://www.youtube.com/watch?v=nDryTcP3wiE&list=UUMYdnzxMLeTCo4WA4Pqy8eQ&feature=share&index=2

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here