Gjendet e vdekur në Llixhat e Treganit, shkaqet nuk dihet

0

Gjendet e pajetë një grua 50 vjeçare e paidentifikuar, në banjot termiale, në Llixhat e Treganit.

Ngjarja ka ndodhur në Elbasan dhe dyshohet se viktima ka disa ditë që ka ndërruar jetë.

Pronari i llixhave pretendon se ka që me datë 1 dhjetor që e ka mbyllur aktivitetin.

Policia po heton shkaqet që shkaktuan vdekjen e zonjës.

/Redjon Shtylla/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here