Gardiani i burgut të Fierit qëllon për vdekje 2 të rinj

0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Poliklinikën e Patosit, ku mbetën të vrarë 2 të rinj.Sipas informacioneve nga uniformat blu bëhet me dije se një gardian i burgut të Fierit ka qëlluar me armën e shërbimit duke lënë të vdekur 2 persona.Policia ka arrestuar tashmë efektivin e burgjeve shtetasin Martin Skëndaj i cili është autor i kësaj ngjarje.Nga uniformat blu bëhet me dije se Martin Skëndaj ka qëlluar me armë zjarri shtetasit Elis Kapajn dhe Mand Rrapaj duke i lënë të vdekur.Shkaqet për këtë ngjarje nuk bëhen ende të ditura. Ndërkohë policia po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të këtij krimi

A.Q

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here