Galaxy S5 së shpejti në treg

0

Menjëhërë pas daljes në treg të Galaxy S4, Samsung bën me dije se shumë shpejt do të prezantojë Galaxy S5.

Samsung i ka burimet për ta bërë atë dhe të paraqesë në treg “smartphone” ende më të fortë duke marrë parasysh konkurencën e madhe në treg.
Sipas informacioneve Galaxy S5 do të jetë në dispozicion në versionin plastik dhe metalik, do të ketë një procesor 64-bit, 3GB RAM, kamerë me 16 megapixel dhe bateri me 4.000Ah e cila duhet të furnizoj ekranin 5-inç.

 /Sonila Duka/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here