Fushë- Krujë, shpërthim tritoli në një lokal

0

Ditën e sotme në qytetin e Fushë- Krujës ka ndodhur një shpërthim tritoli në një lokal.

Sipas policisë lokali ku ka ndodhur shpërthimi është në pronësi të shtetasit Shkëlqim Miri. Hetimit për këtë ngjarje vijojnë ndërkohë që deri tani ende nuk dihen shkaqet e këtij shpërthmi.

Ngjarja ka ndodhur  pas mesnatës dhe nga të dhënat e para mësohet se nuk ka pasur asnjë viktimë por dëme të shumta materiale.

/Enkeleda Cami/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here