Fushë Arrëz, 2 të rinj përplasen me armë

0

Mesnatën e kaluar është regjistruar një përplasje me armë  midis dy të rinjve në Fushë Arrëz.

Banorët e lagjes janë shqetësuar nga kjo ngjarje dhe kanë thirrur policinë në vendngjarje.

Sipas policisë, konflikti ka ndodhur për parkimin e makinës. Ndërkohë njëri prej tyre është shpallur në kërkim për armëmbajtje pa leje.

/Adisa Sida/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here