Etrit Berisha zyrtarisht tek Lazio

0

Portieri i kombëtares shqiptare, Etrit Berisha, është lojtari më i ri i Lazios. Ai do të luajë këtë sezon me bardhekaltërit e Serisë A pas zyrtarizimit të kalimit nga Kalmar FF.

Portieri më i ri i Lazios shprehet shumë optimist dhe pretendon për një vend titullari në formacion. Sipas marrëveshjes, ai pritet të luajë në ndeshjet e Kupës së Italisë dhe në rast të dëmtimit të portierit të parë.

/Jonida Halili/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here